BASIL sakwy rowerowe tylne MILES TARPAULIN DOUBLE BAG 34L black orange 18086

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 25.02.2024

Opis

Opis

Basil Miles Tarpaulin to sportowa podwójna torba rowerowa w kolorze czarnym z pomarańczowymi detalami. Torba rowerowa wykonana jest z mocnego, matowego, czarnego brezentui i ma pojemność 34 litry. Po bokach torby znajdują się dwie wyjątkowo elastyczne kieszenie idealne do transportu butelki lub kompaktowego płaszcza przeciwdeszczowego. To sprawia, że ​​torba jest idealna na krótką lub długą przejażdżkę na rowerze rekreacyjnym lub na rowerowe wakacje! Gdyby nagle zaczęło padać, Twoje rzeczy również pozostaną suche - torba jest wodoodporna, ma klejone szwy i zwijane zamknięcie.

Odblaskowe elementy torby sprawiają, że jesteś bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Dodatkowo jest miejsce na zawieszenie dodatkowych świateł LED: podwójna torba rowerowa ma różne pętle do oświetlenia LED. Masz ciężkie rzeczy w swojej torbie?


Wystarczy przymocować podwójną torbę rowerową Basil Miles do bagażnika za pomocą systemu Universal Bridge. Dzięki systemowi Universal Bridge możesz wybrać, w jaki sposób chcesz przymocować torbę. Można go przymocować za pomocą wstępnie zamontowanych pasków lub płytą adaptera, taką jak MIK. System ten należy zakupić osobno.

Specyfikacja:

  • Przy pojemności nie mniejszej niż 34 litry zmieścisz sporo potrzebnych rzeczy
  • Dodatkowe odblaskowe elementy i miejsca na przymocowanie świateł LED sprawiają, że jazda na rowerze w ciemności jest bezpieczniejsza.
  • Łatwe do przymocowania do bagażnika roweru (elektrycznego).
  • Wykonane z mocnego i wodoodpornego brezentu.
  • Wymiary: 34 x 16 x 43 cm

 

Dane techniczne:

Asortyment: Sakwy
Kolor: Szary
Wodoodporność: tak
Pojemność: 34,0 L
Mocowanie: na bagażnik
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.