• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  12 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek malejący

  Pulsometry na rower

  Jazda rowerem to doskonała aktywność rekreacyjna, którą można jednak też wykorzystywać do budowania formy czy powrotu do kondycji lub jako sposób na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Niezależnie od tego, jak wykorzystujesz swój rower, mogą Cię zainteresować wszechstronne akcesoria rowerowe, jakimi są nowoczesne pulsometry. Dzięki zaawansowanej konstrukcji umożliwiają one nie tylko monitorowanie pracy serca, co pozwala uczynić trening rowerowy bardziej efektywnym, ale też oferują wiele innych ciekawych funkcji.

  Warto mieć pulsometr rowerowy nie tylko wtedy, gdy zależy Ci na poprawieniu wyników w zakresie wydolności czy spalania tłuszczu. Nowoczesne urządzenia tego typu, które zwykle przyjmują atrakcyjną formę zegarka, informują też o przebytym dystansie, aktualnej oraz średniej prędkości, spalonych kaloriach i wielu innych parametrach. Dzięki temu monitorowanie własnych postępów jest nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. Zaawansowany pulsometr na rower sam tworzy statystyki oraz łączy się z aplikacją mobilną, umożliwiając wygodne przeglądanie danych. 

  W naszym asortymencie znajdziesz wiele produktów, które zadowolą Cię zarówno jakością i użytecznością, jak i ceną. Wybrane przez nas pulsometry z pewnością również nie zawiodą Twoich oczekiwań. Zapraszamy do zakupów!

  Kod rabatowy !
  10 zł na pierwsze zakupy!
  Zapisz się do Naszego newslettera, otrzymuj informacje o nowościach, wyprzedażach oraz zgarnij jednorazowy kod rabatowy dający 10 zł zniżki, przy zakupie za minimum 100 zł. Informacje wysyłane będą przez Mike SPORT Michał Śliwa z siedzibą ul. Korczynowa 11 Libertów 30-444 Kraków. Udzielenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Możesz ją wycofać w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem twojego adresu e-mail z listy odbiorców newslettera.