• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  9 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Pulsometry na rower

  Jazda rowerem to doskonała aktywność rekreacyjna, którą można jednak też wykorzystywać do budowania formy czy powrotu do kondycji lub jako sposób na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Niezależnie od tego, jak wykorzystujesz swój rower, mogą Cię zainteresować wszechstronne akcesoria rowerowe, jakimi są nowoczesne pulsometry. Dzięki zaawansowanej konstrukcji umożliwiają one nie tylko monitorowanie pracy serca, co pozwala uczynić trening rowerowy bardziej efektywnym, ale też oferują wiele innych ciekawych funkcji.

  Warto mieć pulsometr rowerowy nie tylko wtedy, gdy zależy Ci na poprawieniu wyników w zakresie wydolności czy spalania tłuszczu. Nowoczesne urządzenia tego typu, które zwykle przyjmują atrakcyjną formę zegarka, informują też o przebytym dystansie, aktualnej oraz średniej prędkości, spalonych kaloriach i wielu innych parametrach. Dzięki temu monitorowanie własnych postępów jest nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. Zaawansowany pulsometr na rower sam tworzy statystyki oraz łączy się z aplikacją mobilną, umożliwiając wygodne przeglądanie danych. 

  W naszym asortymencie znajdziesz wiele produktów, które zadowolą Cię zarówno jakością i użytecznością, jak i ceną. Wybrane przez nas pulsometry z pewnością również nie zawiodą Twoich oczekiwań. Zapraszamy do zakupów!