• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 143

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Kaski rowerowe

  Z bezpieczeństwem nie warto igrać, a ochrona głowy to jedna z najważniejszych kwestii podczas jazdy rowerem, niezależnie od tego, jaki styl jest Twoim ulubionym. Wypadek może zdarzyć się zawsze i wszędzie, a konsekwencje nawet niepozornej stłuczki mogą być bardzo poważne. Kask rowerowy to więc obowiązkowy element wyposażenia, dzięki któremu można uniknąć groźnych następstw upadku z jednośladu.

  Nowoczesne kaski rowerowe są lekkie i wygodne, a poza zapewnieniem bezpieczeństwa poprawiają też aerodynamikę czy komfort jazdy. Producenci starają się dbać również o estetykę, wprowadzając na rynek wiele wzorów o atrakcyjnym, ciekawym wyglądzie. Dzięki temu każdy może znaleźć twarzowy i dopasowany do swojej osobowości kask. Wiele wariantów estetycznych posiadają szczególnie kaski rowerowe damskie i dziecięce. Warto zwrócić też uwagę na kaski rowerowe Bell, które charakteryzuje ciekawy design i bogata kolorystyka.

  W sklepie Mikesport.pl możesz kupić doskonałej jakości kask rowerowy damski, męski lub dziecięcy. Sprzedajemy wyłącznie sprzęt i akcesoria rowerowe sprawdzonych, renomowanych marek. Proponowane przez nas kaski rowerowe Giro czy kaski rowerowe Uvex to najwyższej klasy produkty, których używają m.in. profesjonaliści i najlepsi kolarze świata. Dołącz do nich i Ty!