• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  14 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Etui i uchwyty na tekefon do roweru

  Jeśli jazda rowerem to Twoja pasja, zapewne wiesz, jak przydatne potrafią być różnorodne akcesoria rowerowe. Ułatwiające życie gadżety, jakich nie powinno zabraknąć przy Twoim rowerze to m.in. uchwyty na telefon. W dzisiejszych czasach prawie każdy ma smartfona i używa go nie tylko do komunikacji – telefon może wskazać Ci drogę, pomóc wymienić pękniętą dętkę czy przeliczyć przejechany dystans i określić Twoją prędkość. Korzystanie z jego funkcji będzie zaś znacznie wygodniejsze, jeśli zaopatrzysz się w odpowiedni uchwyt na smartfona do roweru.

  Uchwyt wraz z etui na telefon do roweru to niezastąpiony kompan krótszych i dłuższych wycieczek. Nie tylko pomoże on utrzymać telefon w widocznym i wygodnym do jego obsługi miejscu, ale też ochroni go przed czynnikami atmosferycznymi czy przypadkowym upadkiem lub innym uszkodzeniem mechanicznym. Większość uchwytów dostępnych obecnie na rynku wyposażonych jest w funkcjonalny pokrowiec na telefon do roweru z przezroczystym panelem w miejscu ekranu. Gwarantuje on ochronę, a jednocześnie umożliwia skuteczną obsługę dotykowego panelu smartfona.

  W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie wysokiej klasy uchwyty do telefonów. Proponujemy różnorodne rozwiązania, wszystkie łączy jednak najlepsza jakość i funkcjonalność. Dobierz uchwyt z etui zgodny z rozmiarem Twojego telefonu i podróżuj na dwóch kółkach bez obaw!