• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 955

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Akcesoria i części rowerowe

  Wydaje się, że do jazdy rowerem, poza samym jednośladem i komfortowym strojem, nie jest potrzebne zbyt wiele. Różnorodne akcesoria rowerowe to jednak sposób na uprzyjemnienie sobie jazdy rekreacyjnej lub ułatwienie wyczynowych treningów. Dostępne w naszym asortymencie akcesoria do rowerów to zarówno tak oczywiste drobiazgi jak oświetlenie rowerowe, jak i różnego rodzaju gadżety, które mogą przydać się w trasie.

  Kaski rowerowe to obowiązkowe wyposażenie wszystkich wyczynowców. Kask dobrze mieć na głowie jednak także podczas jazdy rekreacyjnej, turystycznej i miejskiej. Groźne wypadki mogą zdarzyć się bowiem wszędzie. Na bezpieczeństwo każdego rowerzysty wpłyną też odblaski i lampki rowerowe, a podczas dłuższych wypraw przydadzą się łatki, klucze i pompki wspomagające naprawę różnych części rowerowych czy sakwy na bagaż. Nie należy zapominać również o komforcie. Bidony i koszyki na bidony pozwolą w wygodny sposób zachować odpowiedni poziom nawodnienia, okulary ochronią przed słońcem, a etui i pokrowce ułatwią korzystanie z gadżetów elektronicznych.

  Bogata oferta sklepu Mikesport.pl zachwyci Cię swoją różnorodnością. Sprzedajemy nasze akcesoria rowerowe w Krakowie oraz online, dlatego możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę zakupów.