TIFOSI | Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Cena: 203,41 zł
W koszyku
Marka: TIFOSI
Kod: 848869017490
Dostępność: Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu: 2 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00 zł - zobacz wszystkie

Opis

Alliant oferuje konstrukcję półramki z wieloma wentylacjami, która przenosi Twoją wydajność na wyższy poziom. 
Wykorzystując innowacyjną, wysoce wentylowaną konstrukcję soczewki z osłoną, Alliant jest niewątpliwie najlepszym wyborem dla 
ostateczny konkurent. Stylowy, kryształowo czarny Alliant jest wyposażony w soczewkę Tifosi Enliven Bike Contrast Enhancing, która umożliwia precyzyjne dostrojenie długości fal światła, które mają największe znaczenie - sprawiają, że zielenie, czerwienie i błękity wyskakują z definicją. Zwykłe kolorowe soczewki poprawiają niektóre kolory, ale zniekształcają inne, ale Tifosi's Enliven Color Capture Technologia wzmacnia wszystkie kluczowe kolory bez zniekształceń. Zawiera hardshell z zamkiem błyskawicznym i woreczek z mikrofibry do czyszczenia.

OBIEKTYW ROWEROWY ENLIVEN

Dostrzegaj zagrożenia, czytaj tekstury i ciesz się bardziej żywą jazdą dzięki Enliven Bike.
Nowe soczewki Enliven Bike firmy Tifosi wykorzystują technologię przechwytywania kolorów, aby precyzyjnie dostroić długości fal światła, które mają znaczenie 
większość - tworzenie wyrazistych zieleni, czerwieni i błękitów. Zwykłe kolorowe soczewki poprawiają niektóre kolory, ale zniekształcają inne, ale Tifosi's Enliven Color Capture Technologia wzmacnia wszystkie kluczowe kolory bez zniekształceń.

Dane techniczne:

Asortyment: Okulary
Kolor oprawek: Czarny
Soczewki: Czerwone
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Zapytaj o produkt

Pola oznaczone (*) są wymagane Podane dane w powyższym formularu będą przetwarzane zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Poleć produkt