Promocja
SPONSER | Brak w magazynie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Marka: SPONSER
Kod: 7611174070039
Dostępność: Brak w magazynie

Opis

Środek spożywczy, specjalnego przeznaczenia żywieniowego

WHEY ISOLATE 94 SPONSER® to czysty izolat białka serwatkowego najwyższej jakości z mleka krów karmionych trawą. Idealnie nadaje się do codziennego zapotrzebowania na białko w celu budowy i utrzymania masy mięśniowej, w celu promowania regeneracji i wspierania redukcji masy ciała w kontekście diety o obniżonej kaloryczności. Wysoka wartość biologiczna (170 według Osera), a także łagodny proces produkcyjny (CFM lub filtracja krzyżowa) dla uzyskania możliwie najbardziej naturalnej jakości, podkreślają nasze twierdzenie dotyczące jakości.

WHEY ISOLATE 94 jest „najczystszym” ze wszystkich produktów białkowych. Proces produkcji CFM delikatnie usuwa laktozę i tłuszcz. Rezultatem jest bezlaktozowy, lekkostrawny proszek białka serwatkowego o bardzo wysokiej zawartości białka (90% w czystym proszku, 94% w suchej masie). Ma również naturalnie wysoką zawartość BCAA około. 25%. Wysokiej jakości białko wspiera zarówno budowanie mięśni, jak i redukcję wagi. WHEY ISOLATE 94 nadaje się również dla osób aktywnych i rekonwalescentów o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, a także do regeneracji w sportach wytrzymałościowych.
Białko serwatkowe jest uważane za najbardziej kompletne białko, z idealnym stosunkiem wszystkich dziewięciu niezbędnych aminokwasów. Ciało ludzkie nie może wytwarzać tych niezbędnych aminokwasów, ale musi je spożywać z jedzeniem.

Ważne, aby wiedzieć: Osoby reagujące na laktozę wzdęciami i bólem brzucha mogą bez problemu spożywać WHEY ISOLATE 94 bez laktozy. Dotyczy to również PREMIUM WHEY HYDRO. W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć, że niektórzy producenci deklarują nierealistycznie wysoką zawartość białka i surowców z wątpliwych źródeł.

Zalety produktu:

  • Najwyższa jakość i wartość
  • Delikatny proces produkcyjny CFM dla niezafałszowanej jakości
  • Idealny do budowania i utrzymywania masy mięśniowej oraz poprawy regeneracji
  • Wsparcie dietetyczne redukcji masy ciała i rekonwalescencji
  • Niskotłuszczowy i niskowęglowodanowy, bez laktozyZastosowanie:

Weź ok. 30 minut przed i / lub bezpośrednio po treningu oraz w razie potrzeby uzupełnienia dziennego spożycia białka. Spożycie: Wymieszaj 20-30 g proszku w ok. 200–300 ml zimnej wody lub mleka i dobrze wstrząśnij.


Składniki:

Izolat białka serwatkowego 86% (Irlandia), odtłuszczone kakao 10%, zagęszczacze (mąka z nasion guaru, ksantan), aromaty, emulgator lecytyna słonecznikowa, słodzik sukraloza.
Opracowany i wyprodukowany w Szwajcarii

Smaki / Opakowanie /Wartości odżywcze
Czekoladowy. Puszka 425g (proszek).

WYPRODUKOWANO W SZWAJCARII.

Dane techniczne:

Asortyment: Tabletki i napoje w proszku
Waga: 425 g
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.