• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 144

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Skarpetki kolarskie, rowerowe

  Skarpetki rowerowe to element, który przyda się każdemu zapalonemu cykliście. Ich właściwości sprawiają, że są one idealnie przystosowane do intensywnego wysiłku fizycznego. Niezależnie od tego, czy trenujesz do zawodów, czy wyruszasz w trasę dla przyjemności, odpowiednie skarpety kolarskie znacznie poprawią Twój komfort, dzięki czemu będziesz mógł zajechać dalej, a po zakończeniu wyprawy szybciej zregenerować siły.

  Skarpety rowerowe stworzone są ze specjalnej przędzy, co sprawia, że jest to funkcjonalna odzież rowerowa. Przystosowanie do dużego wysiłku oznacza wysoki poziom wentylacji i odprowadzania wilgoci oraz zapewnia komfort termiczny, niezależnie od temperatur panujących na zewnątrz. Wiele z modeli skarpet sportowych posiada też właściwości antybakteryjne, co wpływa na zachowanie świeżości stóp i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Twoje buty rowerowe nie są zbyt dobrze dopasowane? Odpowiednie skarpetki kolarskie zapobiegną także otarciom i wpłyną na większy komfort noszenia obuwia.

  Nasz asortyment obejmuje różnorodne skarpetki rowerowe dla mężczyzn i kobiet, odpowiednie do noszenia zarówno latem, jak i zimą. Dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdzą się też podczas biegania lub uprawiania innego typu aktywności. Serdecznie polecamy!