• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  5 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Odblaskowe kamizelki na rower

  Uwielbiasz długie wycieczki rowerowe? Zadbaj o swoje bezpieczeństwo! Widoczność na drodze jest niezwykle ważna, dlatego powinieneś zainwestować nie tylko w niezawodne oświetlenie rowerowe, ale też kamizelkę odblaskową na rower lub opaski odblaskowe. Dzięki tym prostym przedmiotom możesz bowiem uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji i groźnych wypadków.

  Dostępne w naszym asortymencie kamizelki rowerowe są wykonane z fluorescencyjnych tkanin lub wyposażone w odblaskowe elementy. Dodatkowo jest to funkcjonalna odzież rowerowa, która wpłynie także na Twój komfort i przyjemność z jazdy. Wodoodporne tkaniny zabezpieczą nawet przed największą ulewą, a wiatroodporność sprawi, że nie dadzą Ci się we znaki nawet silne i chłodne podmuchy. Luźne kroje nie krępują zaś ruchów. Klasyczna kamizelka rowerowa to więc świetny gadżet, który warto zawsze mieć przy sobie na wypadek pogorszenia warunków pogodowych. Większość modeli wyróżnia lekka konstrukcja, dzięki czemu bez problemu można je schować w sakwie, torbie czy koszyku.

  Serdecznie polecamy kamizelki odblaskowe na rower każdemu miłośnikowi dalszych i bliższych wycieczek oraz odkrywania nowych miejsc. Wśród proponowanych przez nas modeli na pewno znajdziesz coś dla siebie, jak i całej rodziny.