• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  6 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Bielizna termiczna rowerowa

  Odzież termoaktywna jest doskonałym wyborem dla osób uprawiających sport wyczynowo lub amatorsko. Żaden strój do biegania czy jazdy na rowerze nie jest kompletny, o ile jego bazą nie jest dobrej jakości uniwersalna bielizna termoaktywna. Jej głównym zadaniem jest utrzymywanie skóry suchej poprzez odprowadzanie potu na zewnątrz. Dobra wentylacja i regulacja temperatury to podstawa podczas treningów w cieplejszych porach roku lub w obiektach zamkniętych. 

  Na chłodniejsze dni dedykowana jest natomiast bielizna termiczna, która ma na celu ochronę organizmu przed wyziębieniem, deszczem lub wiatrem. To niezwykle istotne dla Twojego zdrowia i samopoczucia, aby ściśle przylegała do skóry. Ze względu na jej bezpośredni kontakt z ciałem polecamy produkty wykonane z wysokiej jakości włókien syntetycznych, które są komfortowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne. 

  Bielizna termoaktywna damska i męska to część kolekcji odzieży sportowej, kiedy chcesz ubierać się zgodnie z zasadą trzech warstw. Składają się na nie: bielizna termoaktywna męska lub damska, warstwa termiczna oraz dedykowana wierzchnia odzież rowerowa lub biegowa (kurtki, bluzy, t-shirty). W naszym sklepie skompletujesz gotowy strój sportowy, który idealnie sprawdzi się podczas całorocznych treningów.