• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  21 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Bielizna termiczna rowerowa

  Odzież termoaktywna jest doskonałym wyborem dla osób uprawiających sport wyczynowo lub amatorsko. Żaden strój do biegania czy jazdy na rowerze nie jest kompletny, o ile jego bazą nie jest dobrej jakości uniwersalna bielizna termoaktywna. Jej głównym zadaniem jest utrzymywanie skóry suchej poprzez odprowadzanie potu na zewnątrz. Dobra wentylacja i regulacja temperatury to podstawa podczas treningów w cieplejszych porach roku lub w obiektach zamkniętych. 

  Na chłodniejsze dni dedykowana jest natomiast bielizna termiczna, która ma na celu ochronę organizmu przed wyziębieniem, deszczem lub wiatrem. To niezwykle istotne dla Twojego zdrowia i samopoczucia, aby ściśle przylegała do skóry. Ze względu na jej bezpośredni kontakt z ciałem polecamy produkty wykonane z wysokiej jakości włókien syntetycznych, które są komfortowe bez względu na panujące warunki atmosferyczne. 

  Bielizna termoaktywna damska i męska to część kolekcji odzieży sportowej, kiedy chcesz ubierać się zgodnie z zasadą trzech warstw. Składają się na nie: bielizna termoaktywna męska lub damska, warstwa termiczna oraz dedykowana wierzchnia odzież rowerowa lub biegowa (kurtki, bluzy, t-shirty). W naszym sklepie skompletujesz gotowy strój sportowy, który idealnie sprawdzi się podczas całorocznych treningów.