• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 105

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Skarpetki do biegania

  Wybór odzieży do biegania jest kluczową kwestią każdego sportowca. Ważny jest nie tylko design, ale także wygoda i funkcjonalność. Tyczy się to każdego elementu stroju do joggingu, który wybierasz na trening amatorski lub profesjonalny. Liczą się nie tylko bluzy czy spodnie, ale także skarpety do biegania. Nawet najlepsze buty nie zapewnią optymalnego komfortu, jeżeli wybierzesz do nich typowe codzienne skarpety. Do biegania przygotuj się z uwzględnieniem temperatur za oknem i zaplanowanego dystansu. Skarpetki dla biegaczy projektowane są, aby doskonale przylegać do stopy oraz zapewniać prawidłową cyrkulację powietrza.

  Mówi się, że dobre buty do biegania to podstawowy ekwipunek każdego sportowca. Mają zapewniać nie tylko wygodę podczas biegania, ale także odpowiednią amortyzację wstrząsów. Dopasuj je precyzyjnie do długości wkładki oraz podłoża, na którym trenujesz. 

  W ofercie Mike Sport znajdziesz buty do biegania oraz skarpetki dla biegaczy i pozostałe elementy sportowego stroju.  Skarpety biegowe uszyte są z włókien poliestrowych wysokiej jakości, które utrzymują stopę w suchości. Oddychają i odprowadzają wilgoć, co w połączeniem z właściwościami dobrych butów do biegania daje oczekiwane rezultaty — komfortowego treningu bez względu na okoliczności.