Promocja
SPONSER | Brak w magazynie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Marka: SPONSER
Kod: 7611174046133
Dostępność: Brak w magazynie
Ostatnio dostępny: 11.01.2023

Opis

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Gromadzenie się mleczanu podczas intensywnych działań beztlenowych jest często ograniczeniem wydajności. W rezultacie, wartość pH we krwi spada w krótkim okresie czasu. Organizm nie toleruje niskiego pH bardzo dobrze i potrzebuje substancji buforowych, które mogą uniemożliwić zmiany pH, takie jak ta. Wodorowęglan i cytrynian z wpływu pośredniego, może zrekompensować te kwasowych wzrosty, które są tu ograniczeniem. Lactat Buffer jest stosowany jako suplement na zawody dla poprawy wydajności. Jest specjalnie przeznaczony dla ambitnych sportowców wszystkich dyscyplin, w których wzrost kwasów ogranicza wydajność (wioślarstwo, dyscypliny sprintowe, narty, pływanie, itp.).

Waga: Puszka 800g
Smak: Cytrynowy

Zalety:
- Neutralizuje kwas mlekowy powstały w mięśniach.
- Dobra przyswajalność węglanów sodu i cytrynianu sodu w czasie częstego używania przed zawodami.
- Łagodny smak

Zastosowanie:
500 - 1000 ml, 2 do 1 godziny przed wysiłkiem, zgodnie z zaleceniem dawkowania na puszce.
Badania naukowe potwierdziły również efektywność uwalniania sody w ciągu kilku dni. W tym przypadku spożycie powinno nastąpić 5-6 dni przed zawodami zgodnie z zaleceniem dawkowania na puszce. Ulepszone efekty wydajności są zauważalne do 24 godzin po spożyciu.
Osoby z zaburzeniami czynności nerek lub z wysokim ciśnieniem krwi, które są wrażliwe na sól nie powinny stosować Lactat Buffer. Wodorowęglan sodu i cytrynian sodu nie powinny być stosowany przy hapierkalcemii z podniesionym poziomem wapnia we krwi, mogą prowadzić do złogów wapnia w nerkach. 
Zmiany pH moczu mogą być spowodowane suplementacją wodorowęglanu. Jeśli zawodnik zostanie powołany do badania dopingu, może to potrwać kilka godzin, aż wartość pH moczu, podniesie się do wartości dopuszczalnej.

Składniki:
Cytrynian sodu 45%, hydrolizowana skrobia kukurydziana, wodorowęglan sodu 24%, aromat, środek słodzący (glikozydy stewiolowe – rebaudiozyd A).

Wartości odżywcze na 100 g
Energia kJ (kcal) 510 (120)
Białko 0 g
Węglowodany 30 g
- w tym cukry 0 g
Tłuszcze 0 g
- w tym nasycone kw. tł. 0 g
Włóknik 0 g
Sód 17.05 gWYPRODUKOWANO W SZWAJCARII.

Dane techniczne:

Asortyment: Tabletki i napoje w proszku
Waga: 800 g
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.