MAXIMA | Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena: 44,00 zł 46,51 zł /1l
W koszyku
Marka: MAXIMA
Kod: 851211001580
Dostępność: Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Planowana data wysłania: 2023-02-13
Koszt dostawy: od 8,99 zł - zobacz wszystkie

Opis

Unikalny, biodegradowalny, uniwersalny środek czyszczący zawierający szybko działające środki czyszczące, które usuwają brud podczas szorowania osadów na bazie oleju i kurzu. Specjalnie opracowane środki powierzchniowo czynne obniżają napięcie powierzchniowe, umożliwiając lepszą penetrację i zwilżanie ciał stałych. Usuwa na brud, ale jest wystarczająco delikatny, aby można go było używać na delikatnych powierzchniach, w tym na farbie, plastiku, chromie, anodowaniu, gumie, włóknie węglowym i prawie wszystkim, co na nie rzucisz. Zaawansowana mikrochemia chroni aluminium, magnez i stopy. Nietoksyczna formuła nie zawiera LZO, szkodliwych kwasów, CFC ani rozpuszczalników.

Cechy:

  • W 100% biodegradowalny
  • Do wszystkich celów
  • Silne działanie czyszczące z brudu i oleju
  • Specjalne dodatki chronią aluminium, magnez i inne stopy

Sposób użycia:

Spłukać powierzchnię przed nałożeniem Bio Wash. Obficie nanieść na powierzchnię, która ma być oczyszczona. Pozostaw produkt na 1-3 minuty w zależności od stopnia zabrudzenia. Spłucz czystą wodą.

Uwaga: nałożyć Bio Wash na chłodną powierzchnię, nie dopuścić do wyschnięcia. W przypadku silnie zabrudzonych miejsc użyj miękkiej szczotki z włosia.

Dane techniczne:

Asortyment: Środki czyszczące
Pojemność: 946 ml
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Zapytaj o produkt

Pola oznaczone (*) są wymagane Podane dane w powyższym formularu będą przetwarzane zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Poleć produkt