• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  3 warstwy Craft

  Zasady marki Craft


  Zasady Craft zapewniają doskonały mikroklimat dla ciała podczas każdej aktywności fizycznej.

  Wysoki poziom wysiłku fizycznego, prowadzi do pocenia się. Jest to znak, że Nasz organizm reguluje temperaturę. Odzież termoaktywna Craft pomaga w funkcjonowaniu organizmu i sprawia że ruch staje sie przyjemniejszy, bardziej komfortowy i wydajniejszy.

   

  WARSTWA 1

  Warstwa ta ma za zadanie skutecznie odprowadzać wilgoć ze skóry i rozprowadzać ją na zewnątrz odzieży, gdzie albo odparuje lub zostanie przekazana do następnej warstwy. Aby otrzymać optymalną wydajność i wysoki komfort użytkowania, bielizna termoaktywna Craft zawsze powinna być noszona pod zewnętrzną warstwą, niezależnie od warunków pogodowych

  WARSTWA 2

  Ciepło, transport wilgoci, elastyczność i komfort to główne cechy jakie muszą spełniać produkty warstwy 2.

  Ich zadaniem jest izolacja i zapewnienie komfortu cieplnego oferując jednocześnie odprowadzanie wilgoci i nadmiaru ciepła na zewnątrz materiału lub do kolejnej warstwy.

  WARSTWA 3

  Trzecia warstwa jest najbardziej istotna, ponieważ jest ostatnią ( zewnętrzną ) warstwą której zadaniem jest zapewnienie maksymalnego komfortu i ochrony bez względu na warunki atmosferyczne.

  Musi chronić przed deszczem, wiatrem, śniegiem i zimnem w tym samym czasie, jednocześnie uwalniając nadmiar ciepła i wilgoci z pozostałych warstw.