• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Wymiana towaru

  Gdy jesteś konsumentem (zakup nie była na firmę)

  Chcesz wymienić produkt?  Nie ma problemu. Wystarczy że odeślesz go na adres podany poniżej oraz dokonasz przelewu na nasze konto za przesyłkę zwrotną. Jeśli nie chcesz robić przelewu możemy wymieniony produkt odesłać za pobraniem, gdzie kwotą pobrania będzie koszt przesyłki.

  Aktualny cennik dostawy (nie obowiązuje darmowa dostawa) znajdziesz tutaj https://www.mikesport.pl/help-costs-delivery/

  Nasz rachunek bankowy

  • Mike SPORT Michał Śliwa, Korczynowa 11, Libertów, 30-444 Kraków 
  • Mbank      10 1140 2004 0000 3902 4058 9618

  Wymieniamy towar tylko nowy, nie uszkodzony, który nie nosi śladów używania. Prosimy także aby produkty były zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu o ile wcześniej takie posiadały. Muszą posiadać także wszystkie metki.

  Czas na wymianę: 30 dni od momentu otrzymania towaru.

   

  Gdy zakup był na firmę

  Informujemy że w przypadku zakupu na firmę (gdy podany jest numer NIP i nazwa firmy ) prawo wymiany nie obowiązuje. W związku z tym wymiana jest możliwa tylko i wyłącznie w zakresie rozmiaru. Nie możliwości wymiany na inny model lub kolor.  

   

  Dowód zakupu

  Do każdego zamówienia wystawiania jest faktura VAT w wersji elektronicznej, która automatycznie przesyłana jest na adres mailowe w dniu wysyłki zamówienia - dotyczy to zarówno osób fizycznych jak i firm.

   

  Gdzie odesłać towar


  Mike SPORT Michał Śliwa ul. Zawiła 69/2.3 30-390 Kraków  lub do  paczkomatu Inpost KRA29A Komuny Paryskiej 1A 30-389 Kraków koniecznie podając telefon 512 441 424 oraz email sklep@mikesport.pl

  Jeśli odsyłasz do Paczkomatu pamiętaj!  Paczkę możemy odebrać tylko w dni kiedy pracujemy czyli od Pn do Pt (paczka w paczkomacie jest przechowywana tylko przez 48 h, przesyłki są dostarczane również w soboty !)

  Uwaga! Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.

   

  Dokumenty


  Pobierz formularz wymiany
   
  Prosimy obowiązkowo wypełnić powyższy formularz wymiany i dołączyć go z odsyłanym towarem.

   

   

   

   

  Adresy do zwrotów dla klientów z poza granic Polski

  NIEMCY

  MIKE SPORT
  Rauschwalder Str. 41

  02826 Görlitz/ Niemcy

  Pozostałe kraje

  Mike SPORT
  Zawiła 69/2.3

  30-390 Kraków / Polska


  W DE dostarczone przesyłki średnio raz w tygodniu zbiorczo przesyłane są na nasz adres w Polsce, jest to 3-7 dni od momentu otrzymania przesyłki w danym kraju. Dlatego zwrot pieniędzy lub wymiana towaru nastąpi dopiero po otrzymaniu przez nas przesyłki w Polsce.