FOLLOWME kompletny hol holowniczy rowerowy z szybkozaciskiem FM-100.000

Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 27.06.2023

Opis

Opis

FollowMe - Praktyczne holowanie rowerów dziecięcych

FollowMe to inteligentny tandem holowniczy, który przekształca codzienne jazdy rowerem w bezpieczną i zabawną przygodę dla całej rodziny. Dzięki FollowMe, każde dziecko, niezależnie od poziomu umiejętności, może cieszyć się rowerowymi przejażdżkami z rodzicami, bez obaw o bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo i stabilność

Z dwupunktowym wsparciem na poziomie osi roweru dorosłego, FollowMe gwarantuje bezpieczeństwo, jakość jazdy i stabilność. Nie ma pojedynczego punktu obrotu, jak w tradycyjnych urządzeniach łączących z siodełkiem, dzięki czemu rower dziecka idealnie śledzi tylne koło roweru dorosłego.

Rozwiązanie dla każdego roweru

FollowMe to produkt o szerokim zastosowaniu. Dostępne są dwie opcje osi.

Wersja załączona - Solidna opcja osi, jeśli przednie koło roweru dziecka jest zabezpieczone nakrętkami (wymaga klucza), jest to typowe rozwiązanie dla większości standardowych rowerów dla dzieci.

Wersja - do kupienia dodatkowo ! - Druga opcja osi jest odpowiednia, jeśli przednie koło roweru dziecka jest zabezpieczone albo przez klucz imbusowy/bolty hex lub przez szybko-zamykacz. Ta opcja jest zazwyczaj stosowana w markach takich jak Frog, Islabikes, woom, Squish i Wiggins.

Jak to działa?

Po początkowej instalacji, możesz szybko załączyć i odłączyć rower dziecka kilkoma ruchami; wszystko to bez użycia narzędzi. Po użyciu, lub gdy dziecko nie jest holowane, złóż FollowMe i przymocuj go do szyn siodełka lub bagażnika za pomocą dołączonej taśmy i karabińczyka. W dni, gdy nie jedziesz z dziećmi, FollowMe może być w pełni usunięte z roweru dorosłego w ciągu kilku sekund.


Co znajduje się w zestawie?

W zestawie standardowym znajdują się następujące elementy:

 • FollowMe Tandem
 • Standardowa szybko-zamykacz FollowMe 135-155 mm , do rowerów z ośką lub zintegrowaną skrzynia biegów należy dokupić opcjonalne elementy
 • Pasek i karabińczyk
 • Zacisk ramy dla roweru dziecka
 • 2 x nakrętki osi dla roweru dziecka z solidną osią: 2x nakrętki 131.200 na oś z gwintem 3/8" oraz 2x  nakrętki 131.000 na oś z gwintem 5/16". Do rowerów z szybko-zamykaczem należy dokupić odpowiedni adapter.

Czy mogę zabrać dwoje dzieci na rower?

Z FollowMe Tandem można jeździć razem jako rodzina. Holuj jedno dziecko z FollowMe i weź drugie na siedzenie dla dziecka.

FollowMe rośnie wraz z Twoim dzieckiem

Twoje dziecko, a co za tym idzie jego rower, będą rosnąć przez lata. To nie jest problem z FollowMe - jest kompatybilny z rowerami dziecięcymi od 12" do 20" kół; potencjalnie obejmując dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

Podsumowanie

FollowMe to doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które chcą cieszyć się wspólnymi wycieczkami rowerowymi, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort swojego dziecka. Ten inteligentny system holowania rowerów jest łatwy w montażu i demontażu, a także jest bardzo elastyczny, dostosowując się do różnych rozmiarów i typów rowerów. Dzięki FollowMe, każda rodzinna przejażdżka rowerowa stanie się przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem.

Pedałować samodzielnie lub być holowanym - to motto FollowMe.

Dane Techniczne

 • Rower dziecięcy: Pasuje do wszystkich rozmiarów rowerów w przedziale 12" – 20" (3 – 9 lat) z kołem przednim mocowanym na nakrętki. Do rowerów dziecięcych z szybko-zaciskiem należy dokupić odpowiedni adapter.
 • Rower holowniczy: wszystkie 26" - 29" (do maks. opon 2,6, w zależności od profilu opony) z tylnym zawieszeniem i bez ("Fully") z szybko-zamykaczem koła.
 • Rowery z osiami stałymi, osiami przelotowymi lub kołami zębatymi w piaście kół należy dokupić opcjonalną ośkę.
 • Materiał: Stal malowana proszkowo / Chromowana
 • Waga: 4 kg
 • Waga holowanego: do 45 kg, zaaprobowane przez TUV
 • Dodatkowe obciążenie: Fotelik dziecięcy, bagażnik czy sakwy można stosować bez jakichkolwiek problemów.
 • Akcesoria: Zestawy montażowe dla wyposażenia dodatkowego dostępne są do rowerów dorosłego lub dziecka.

Instrukcja obsługi

Wszystkie instrukcje montażu i użytkowania są dostępne w pakiecie razem z produktem. Po początkowym montażu, załączanie i odłączanie roweru dziecka jest szybkie i łatwe, bez potrzeby użycia narzędzi.

POBIERZ INSTRUKCJĘ

Dane techniczne:

Asortyment: Hol holowniczy rowerowy
Waga: 4000 g
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.