Promocja
SPONSER | Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Cena: 144,80 zł 169,89 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach - 143,00 zł

724,00 zł /1kg
W koszyku
Marka: SPONSER
Kod: 7611174063055
Dostępność: Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Planowana data wysłania: 2023-02-10
Koszt dostawy: od 8,99 zł - zobacz wszystkie

Opis

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

BCAA INSTANT od SPONSER® to zmikronizowany i natychmiastowy proszek do przygotowywania / mieszania z napojami sportowymi lub koktajlami. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA), leucyna, izoleucyna i walina, połączone w korzystnym stosunku 3: 1: 1, należą do niezbędnych aminokwasów, których organizm sam nie jest w stanie wyprodukować.

Funkcja i zastosowanie
BCAA INSTANT jest równie odpowiedni do stosowania w sporcie siłowym jak i wytrzymałościowym. BCAA są szczególnie potrzebne i metabolizowane podczas wysiłku fizycznego. BCAA INSTANT pozwala na uzupełnianie napojów lub shake'ów w ukierunkowany sposób, aby opóźnić rozpad własnych struktur aminowych organizmu, a tym samym wspierać odbudowę i utrzymanie masy mięśniowej. Liczne badania wykazały również pozytywny wpływ BCAA na odporność na zmęczenie, szczególnie w zawodach o ultra-wytrzymałości.

Warianty i składniki
SPONSER® oferuje BCAA INSTANT jako pozbawioną smaku, czystą wersję do dodania do innych produktów, podczas gdy aromatyzowana wersja coli jest dodatkowo wzbogacona o taurynę i witaminy, które pomagają zmniejszyć zmęczenie i przyczyniają się do normalnego metabolizmu energetycznego.

Informacje: Czyste BCAA jest również dostępne w postaci kapsułek (BCAA CAPSULES)

Leucyna

Leucyna jest najważniejszym aminokwasem pod względem syntezy białek mięśniowych. Ma funkcję „wyzwalania”, tj. Zapala i wzmacnia bodziec wzrostu do syntezy białek mięśniowych. Preparaty BCAA firmy SPONSER zapewniają maksymalnie dozwoloną dzienną dawkę leucyny zgodnie ze szwajcarskim prawem żywnościowym.

Izoleucyna, Walina

Razem z leucyną te dwa aminokwasy stymulują syntezę białek mięśniowych nie tylko jako budulec do syntezy białek, ale także poprzez ich komórkową funkcję sygnalizacyjną.

Zarówno połknięty, jak i endogenny BCAA można wykorzystać do produkcji energii (glukoneogenezy) podczas długotrwałego wysiłku fizycznego, gdy zasoby energii (rezerwy glikogenu) wyczerpują się.

Tauryna *

Tauryna ma przede wszystkim działanie przeciwutleniające i bierze udział w wielu procesach metabolicznych. Jednak tauryna nie jest aminokwasem i nie ma działania aktywującego ani opóźniającego zmęczenie, jak się powszechnie przyjmuje ze względu na jej szerokie zastosowanie w napojach energetycznych.

Witaminy *

Witaminy C, B2, B6, B12, niacyna i kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszenia zmęczenia i wspierania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 wspomaga prawidłowy metabolizm białka i glikogenu, kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego metabolizmu aminokwasów.

* zawarte tylko w smaku coli

Zalety

- Niezbędny aminokwas BCAA w proszku w stosunku 3: 1: 1
- Zmikronizowany proszek
- Do napojów instant (cola) lub do wzbogacania napojów / koktajli (neutralny)

Zastosowanie

Należy zażywać bezpośrednio przed, podczas i / lub po treningu / ćwiczeniu. Maksymalnie 2 porcje dziennie.
Cola: Rozpuść 2 miarki w 200 ml wody (można zwiększyć proporcjonalnie)
Neutralny (czysty): Dodaj 1 1/2 miarki do koktajlu proteinowego lub napoju sportowego

Składniki

Aminokwasy (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), środek przeciwzbrylający kwas krzemowy.
Opracowany w Szwajcarii i wyprodukowany w Niemczech. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Smaki / Opakowanie /Wartości odżywcze
Neutralny. Puszka 200g (proszek).WYPRODUKOWANO W SZWAJCARII.

Dane techniczne:

Asortyment: Aminokwasy BCAA
Waga: 200 g
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Zapytaj o produkt

Pola oznaczone (*) są wymagane Podane dane w powyższym formularu będą przetwarzane zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Poleć produkt