ALPINA PIZI 2023 dziecięcy kask narciarski/snowboardowy Pearlwhite Hearts

Promocja
Cena: 272,79 zł 315,90 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach - 239,25 zł

W koszyku
Planowana data wysłania: 2023-04-03
Koszt dostawy: od 8,99 zł - zobacz wszystkie
Czas na zwrot towaru: 30 dni - więcej

Opis

Opis

ALPINA PIZI kask dziecięcy. Jest super lekki, niezwykle wytrzymały i oferuje optymalną ochronę, a także dużo komfortu. Czy to sanki, czy pierwszy kurs narciarski, czy walka na śnieżki: z PIZI na głowie uśmiech dzieci jest gwarantowany.

CECHY:

 • Wyjmowana wyściółka wewnętrzna
 • Wyjmowane wkładki douszne
 • Zintegrowany ocieplacz na szyję
 • Optymalna absorpcja wstrząsów dzięki mikroskopijnie małym komorom powietrznym
 • Niska waga

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

 • CERAMIC SHELL- płyta z poliwęglanu jest naciągana pod wpływem intensywnego ciepła na kształt kasku w trakcie produkcji, a następnie pod wysokim ciśnieniem dociskana do korpusu Hi-EPS i termicznie z nim łączona. Skorupa ceramiczna charakteryzuje się kilkoma właściwościami: Jest odporna na uderzenia i zarysowania, stabilna na promieniowanie UV i antystatyczna.
 • ERGOMATIC- klamra paska z czerwonym przyciskiem i wielostopniowym automatycznym mechanizmem blokującym. Ergomatic można obsługiwać jedną ręką - można poluzować pasek w drodze na górę i zacisnąć go na zjazd - a podczas upadku mechanizm blokujący nie otworzy się automatycznie.
 • Hi-EPS- wewnętrzna skorupa wszystkich kasków Alpina wykonana jest z Hi-EPS (High Expanded Polystyrene). Materiał ten posiada mikroskopijnie małe komory powietrzne, które absorbują siły działające na kask w przypadku uderzenia.
 • Y-CLIP- kask może zapewnić najlepszą możliwą ochronę tylko wtedy, gdy w przypadku uderzenia pozostanie w optymalnej pozycji. Regulacja i mocowanie dwóch pasków pod uchem odgrywa decydującą rolę. System Y-clip zapewnia dokładną regulację co do milimetra - w ciągu kilku sekund.
 • INMOLD- w procesie produkcji inmold górna skorupa z poliwęglanu jest termicznie połączona z wewnętrzną skorupą Hi-EPS korpusu kasku pod wpływem intensywnego ciepła i ciśnienia. W ten sposób powstaje duże i nierozerwalne połączenie pomiędzy górną i dolną skorupą. Zalety: Kask jest bardzo lekki i jednocześnie niezwykle stabilny.
 • RUN SYSTEM ERGO SNOW- umożliwia dostosowanie wszystkich kasków ALPINA do indywidualnego rozmiaru za pomocą łatwego w użyciu pokrętła.

  

Dane techniczne:

Asortyment: Kask narciarski / Snowboardowy
Kolor: Biały
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: nie
Grupa wiekowa: Junior
Przyłbica: Nie

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.