• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 16 z 29

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Pompki rowerowe

  Niezależnie od tego, czy rower traktujesz jedynie jako formę rekreacji, czy też jazda jest Twoją pasją, nie możesz obyć się bez porządnej pompki do roweru. Dobra pompka rowerowa to podstawa, jeśli zdarzy Ci się „złapać gumę”. Awarie tego typu zdarzają się dość często i bez uprzedzenia, a bez pompki pozostajesz skazany na kompresory dostępne na stacjach benzynowych, które nie zawsze znajdują się w pobliżu. Dlatego warto zdecydować się na model, który będziesz mógł zawsze mieć w swoim ekwipunku.

  W naszym asortymencie znajdziesz ręczne i stojące pompki rowerowe, a także modele na naboje z CO2. Pompki ręczne są lekkie i nieduże, dzięki czemu ich przewożenie nie stanowi najmniejszego problemu. Efektywniejsze będą jednak modele stojące, którymi szybciej uzupełnisz stracone powietrze w kole. Pompki do rowerów na naboje z CO2 łączą w sobie mobilność z efektywnością, jednocześnie umożliwiając napompowanie koła bez jakiegokolwiek wysiłku. Należy jednak pamiętać o zaopatrzeniu się w odpowiednią ilość nabojów – bez nich pompka jest bezużyteczna.

  Naszym Klientom proponujemy wyłącznie najwyższej klasy akcesoria rowerowe najlepszych marek. Również jeśli chodzi o pompki, możesz liczyć na sprawdzone, odpowiadające na różne potrzeby produkty. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.