• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 44

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Plecaki rowerowe

  Wybierając się w dłuższą trasę lub planując poważne treningi na rowerze, warto zaopatrzyć się w specjalny plecak rowerowy. Jest to wygodne rozwiązanie do przewozu najpotrzebniejszych rzeczy i sprzętu wyposażone dodatkowo w specjalną kieszeń, w której umieszcza się bukłak na wodę z wygodną rurką umożliwiającą picie bez użycia rąk czy zsiadania z roweru. Jednocześnie plecaki rowerowe gwarantują dodatkową ochronę kręgosłupa, co może mieć znaczenie szczególnie przy jeździe enduro.

  Plecaki na rower stworzone są z myślą o maksymalnej funkcjonalności, dlatego każde wykorzystane w nich rozwiązanie jest starannie przemyślane. Większość z nich wyposażona jest w przegródki i uchwyty, które pomieszczą ochraniacze, kask i inny niezbędny sprzęt. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów i zaawansowanych konstrukcji sprawia, że każdy plecak na rower jest niezwykle komfortowy, przewiewny i doskonale dopasowuje się do ciała. Dodatkowe wzmocnienia chronią zaś plecy w razie upadku.

  W naszym asortymencie znajdziesz doskonałe plecaki o różnych parametrach oraz wysokiej klasy akcesoria do plecaków rowerowych – przede wszystkim bukłaki, rurki i ustniki, umożliwiające wygodne spożywanie płynów w każdym wybranym momencie. Proponujemy Ci wyłącznie sprawdzone akcesoria rowerowe, dlatego wybieraj bez obaw. Zapraszamy!