• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 26

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Bloki i pedały SPD na rower

  Pedały i bloki SPD to coś, bez czego nie obejdzie się nikt poważnie podchodzący do treningu rowerowego. Konstrukcja systemu SPD sprawia, że jazda może być efektywniejsza i bardziej płynna. Dzięki temu, że nogi kolarza zespolone są z pedałami, wzrasta też wydajność jego ruchów.

  System SPD składa się ze specjalnych pedałów oraz bloków. Pedały SPD posiadają specjalne zatrzaski, natomiast bloki SPD na rower to elementy zapewniające zespolenie z jednośladem, które przymocowuje się do butów. System składający się z bloków i pedałów SPD na rower ma zastosowanie przede wszystkim w kolarstwie górskim oraz turystyce. Podobne mechanizmy stosuje się również w rowerach szosowych.

  W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości elementy SPD – bloki i pedały SPD Shimano, prekursora systemu zatrzaskowego. Wyróżniają je zaawansowane mechanizmy oraz bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Bloki i pedały SPD można nabyć osobno lub w zestawie. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór modeli o różnych właściwościach i przeznaczeniu, a więc bez trudu dobierzesz odpowiednie akcesoria rowerowe dla siebie. Z pewnością zachwyci Cię ich wysoka jakość oraz funkcjonalność, dzięki której wszelkie trasy będziesz pokonywać szybciej i wygodniej.