• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  18 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek malejący

  Okulary fotochromowe na rower

  Okulary fotochromowe wyposażone są w specjalne szkła, które automatycznie zmieniają swoją barwę pod wpływem natężenia światła. Fotochromy mogą być zupełnie przezroczyste lub całkowicie przyciemnione, w zależności od otoczenia. Fotochromowe okulary rowerowe to więc idealne rozwiązanie dla rowerzystów, którzy często jeżdżą w zmiennych warunkach lub trenują przez cały rok.

  W naszym sklepie znajdziesz doskonałej jakości sportowe okulary fotochromatyczne o przystosowanej do potrzeb rowerzystów konstrukcji i kształcie oraz inne akcesoria rowerowe. Przygotowaliśmy szeroką ofertę najwyższej klasy produktów, które ułatwią Twoje treningi. Sprawdź także nasz asortyment funkcjonalnej odzieży rowerowej dla maksymalnego komfortu podczas jazdy.

  Kod rabatowy !
  10 zł na pierwsze zakupy!
  Zapisz się do Naszego newslettera, otrzymuj informacje o nowościach, wyprzedażach oraz zgarnij jednorazowy kod rabatowy dający 10 zł zniżki, przy zakupie za minimum 100 zł. Informacje wysyłane będą przez Mike SPORT Michał Śliwa z siedzibą ul. Korczynowa 11 Libertów 30-444 Kraków. Udzielenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Możesz ją wycofać w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem twojego adresu e-mail z listy odbiorców newslettera.