• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  7 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Liczniki rowerowe bezprzewodowe, z gps

  Liczniki rowerowe to użyteczne gadżety dla wyczynowców i pasjonatów dwóch kółek. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii mierzą one nie tylko pokonany dystans i czas treningu, ale mogą też liczyć spalone kalorie i kontrolować puls rowerzysty, a nawet proponować własne plany treningowe. Ponadto licznik rowerowy z GPS sprawdzi Twoją lokalizację i sprawi, że już nigdy nie zgubisz się w trasie czy terenie.

  Wyróżniamy dwa podstawowe typy liczników. Liczniki rowerowe bezprzewodowe i przewodowe. Licznik bezprzewodowy komunikuje się z czujnikami za pomocą fal radiowych, dzięki czemu umożliwia wygodniejsze użytkowanie i łatwiejszy montaż. Często tego typu modele są też bardziej zaawansowane, jeśli chodzi o liczbę dostępnych funkcji.

  W naszym sklepie znajdziesz zarówno licznik rowerowy bezprzewodowy, jak i przewodowy. Proponujemy zarówno proste liczniki o niewielu funkcjach, jak i rozbudowane gadżety, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym i ambitnym rowerzystom. Oferujemy wyłącznie sprzęt sprawdzonych marek o doskonałej jakości, w tym popularne, wielofunkcyjne liczniki rowerowe Sigma Sport. To akcesoria rowerowe, które dodają frajdy każdej przejażdżce czy treningowi, warto więc mieć taki gadżet w swoim ekwipunku.