• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  4 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Termiczne kubki na rower

  Niezależnie od tego, czy Twoim konikiem są długie trasy pokonywane w weekendy, czy też swój rower wykorzystujesz każdego dnia, dojeżdżając do pracy, szkoły, czy na uczelnię, odpowiednio dobrane akcesoria rowerowe pozwolą Ci w większym stopniu cieszyć się jazdą. Kubki termiczne to produkty, z których mogą skorzystać wszyscy rowerzyści. Doskonała izolacja ścianek gwarantuje utrzymanie temperatury napojów – zarówno gorących, jak i zimnych – a przemyślana konstrukcja idealnie spełnia potrzeby cyklistów.

  Rowerowe termiczne kubki przydadzą się na poranną kawę lub herbatę w chłodny dzień, a gdy panują upały - zapewnią stały dostęp do chłodnej wody czy napoju izotonicznego. Możesz bez trudu umieścić swój kubek w koszyku na ramie, a dzięki ergonomicznemu kształtowi na pewno nie wyślizgnie Ci się on z ręki. Zaawansowana konstrukcja zabezpiecza zaś przed uszkodzeniem na skutek upadku. Dobre kubki termiczne są też wyposażone w szczelny system zamykania, a więc bez obaw możesz wrzucić je do plecaka czy torebki. Do ich obsługi wystarczy zaś jedna ręka, co gwarantuje Ci zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo.

  Dostępne w naszej ofercie kubki termiczne dla rowerzystów świetnie sprawdzą się także w samochodzie i podczas uprawiania innego typu sportów. Wybieraj spośród różnorodnych wzorów – dopasuj kubek do swojego stylu i osobowości.