• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  22 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Bagażniki rowerowe

  Poruszasz się rowerem po mieście? W tygodniu jeździsz do pracy, a w weekendy na wycieczki za miasto? Niech brak miejsca nie ogranicza ilości Twoich bagażów. Wybierz bagażniki rowerowe, które są bazą dla koszy lub pojemne sakwy rowerowe. Posiadasz już bagażnik na rower? Zatroszcz się zatem o jego prawidłowy i stabilny montaż. Pomogą Ci w tym narzędzia rowerowe o wielu zastosowaniach i akcesoria, takie jak gumy.

  Bagażniki do rowerów — nasza oferta

  W naszej ofercie znajdziesz bagażniki oraz akcesoria rowerowe, które znacząco podniosą komfort jazdy. Szeroka gama produktów od bagażników, przez narzędzia rowerowe, aż po żele i batony energetyczne uprzyjemni poruszanie się jednośladem. Bez względu na to, czy ograniczasz się do jazdy miejskiej czy pokonujesz długie dystanse szosowe, sprawdź etui i uchwyty do roweru, które pomogą Ci w przewożeniu przekąsek, napojów, wiatrówki czy pompki. 

  Sport bywa nieprzewidywalny, dlatego warto zabrać ze sobą przynajmniej podstawowe narzędzia rowerowe. Jak je przetransportować? Niezbędne okażą się bagażniki rowerowe w kilku wersjach — kosze, sztychowe, przednie lub stałe montowane na widelcu rowerowym lub kierownicy.