• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  11 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek malejący

  Pulsometry do biegania

  Efektywny trening powinien być przede wszystkim przemyślany. W perfekcyjnej realizacji zadań podczas treningu biegowego może zaś pomóc między innymi pulsometr. Kontrola parametrów takich jak puls umożliwia poprawę wyników i osiągnięcie zamierzonych celów. Pulsometry do biegania przydają się też przy powrocie do formy po chorobie lub dla osób, którym zalecany jest jedynie umiarkowany wysiłek fizyczny.

  Nowoczesne pulsometry to jednak nie tylko proste akcesoria do biegania umożliwiające kontrolę pracy serca. Te urządzenia w formie wygodnego zegarka coraz częściej oferują też pomiar wielu innych parametrów związanych z treningiem i aktywnością – przebytego dystansu i prędkości, spalonych kalorii i innych. Jednocześnie umożliwiają one analizę statystyk i progresu oraz dobór najodpowiedniejszych metod treningowych. Współczesny pulsometr dla biegaczy to więc podręczny minikomputer i doskonały pomocnik w osiąganiu coraz lepszych wyników.

  W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz pulsometr do biegania zgodny ze swoimi potrzebami i budżetem. Dysponujemy modelami o różnym wyglądzie i funkcjach, a każdy z nich wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością. Spraw sobie funkcjonalny, niezawodny pulsometr i trenuj efektywniej – zapraszamy!

  Kod rabatowy !
  10 zł na pierwsze zakupy!
  Zapisz się do Naszego newslettera, otrzymuj informacje o nowościach, wyprzedażach oraz zgarnij jednorazowy kod rabatowy dający 10 zł zniżki, przy zakupie za minimum 100 zł. Informacje wysyłane będą przez Mike SPORT Michał Śliwa z siedzibą ul. Korczynowa 11 Libertów 30-444 Kraków. Udzielenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Możesz ją wycofać w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem twojego adresu e-mail z listy odbiorców newslettera.