• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  9 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Pulsometry do biegania

  Efektywny trening powinien być przede wszystkim przemyślany. W perfekcyjnej realizacji zadań podczas treningu biegowego może zaś pomóc między innymi pulsometr. Kontrola parametrów takich jak puls umożliwia poprawę wyników i osiągnięcie zamierzonych celów. Pulsometry do biegania przydają się też przy powrocie do formy po chorobie lub dla osób, którym zalecany jest jedynie umiarkowany wysiłek fizyczny.

  Nowoczesne pulsometry to jednak nie tylko proste akcesoria do biegania umożliwiające kontrolę pracy serca. Te urządzenia w formie wygodnego zegarka coraz częściej oferują też pomiar wielu innych parametrów związanych z treningiem i aktywnością – przebytego dystansu i prędkości, spalonych kalorii i innych. Jednocześnie umożliwiają one analizę statystyk i progresu oraz dobór najodpowiedniejszych metod treningowych. Współczesny pulsometr dla biegaczy to więc podręczny minikomputer i doskonały pomocnik w osiąganiu coraz lepszych wyników.

  W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz pulsometr do biegania zgodny ze swoimi potrzebami i budżetem. Dysponujemy modelami o różnym wyglądzie i funkcjach, a każdy z nich wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością. Spraw sobie funkcjonalny, niezawodny pulsometr i trenuj efektywniej – zapraszamy!