• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  11 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Plecaki do biegania

  Poważny trening wymaga zastosowania zaawansowanego sprzętu. Dlatego, jeśli zależy Ci na najlepszych wynikach, warto zainwestować w odpowiednie akcesoria do biegania. Jednym z nich może być wygodny i niezwykle funkcjonalny plecak dla biegaczy. Unikalność wielu modeli polega na tym, że są lub mogą zostać wyposażone w bukłak do uzupełnienia wodą lub dowolnym napojem (np. izotonikiem). Dzięki temu nawet podczas morderczego treningu czy długotrwałych zawodów możesz być stale nawodniony.

  Plecaki do biegania mają aerodynamiczne kształty i konstrukcję zaprojektowaną z myślą o maksymalnym komforcie. Doskonale przylegają do pleców i nie wbijają się w ramiona, a także nie przesuwają się podczas intensywnego ruchu. Dzięki temu możesz zapomnieć o tym, że jesteś obciążony dodatkowym bagażem. Plecaki do biegania idealnie sprawdzają się przy treningu przełajowym i nie tylko. Wiele modeli nadaje się też do codziennego użytku, oferując doskonały komfort noszenia.

  Wybierając plecak do biegania, warto zwrócić uwagę na to, by miał on specjalną kieszeń na bukłak. Ten lekki pojemnik z rurką sprawia, że w każdym momencie, bez użycia rąk można uzupełnić poziom płynów w organizmie. Jest to rozwiązanie zbawienne szczególnie podczas długich biegów wytrzymałościowych i trudnych tras. Polecamy!